W celu glądania video pobierz i zainstaluj plugin flash.

Artur Chamski

Urodził się 22 kwietnia 1979 r. w Bystrzycy Kłodzkiej

Zawodowo...

Aktor i wokalista, absolwent Wydziału Lalkarskiego PWST we Wrocławiu. Od 2001 r. związany z teatrem „Studio Buffo” gdzie występował w musicalach „Metro” oraz „Romeo i Julia”. Brał udział w muzycznych programach Janusza Józefowicza „Przebojowa noc” i „Złota sobota”. W warszawskim teatrze Na Woli zagrał główą rolę Nemeczka w spektaklu „Chłopcy z placu broni”. Zagrał w kilku w serialach m.in. „Oficer”, „Boża podszewka”, „Klinika samotnych serc”, „Kryminalni”, „Kochaj mnie, kochaj”, „Apetyt na miłość”, „Fala zbrodni” oraz „Na wspólnej”.  W serialu „Na dobre i na złe” zagrał chorego na raka Mariusza i zaśpiewał piosenkę „ Siła”.
W 2005 roku zajął drugie miejsce w plebiscycie na najciekawszego aktora młodego pokolenia, zorganizowanym przez stronę www.ifilm.pl.

Prywatnie...

Uwielbia podróże. W tym roku był w Indiach, Tajlandii i na Filipinach. W wolnej chwili gotuje zupy (specjalność rosół!). Jest fanatykiem... żelków. „Cierpi” na niekontrolowane ataki śmiechu, w najmniej odpowiednich momentach, które wiele razy przysporzyły mu problemów.
Nałogowo ogląda filmy: katastroficzne klasy B, science-fiction klasy C i horrory klasy D.
Za swoje największe osiągnięcie życiowe uważa możliwość pracy, dzięki której realizuje marzenia. Ma nadzieję, że udział w programie „Jak oni śpiewają” pozwoli mu na dotarcie do szerszej publiczności.
Życiowe motto – niczego nie żałować i być sobą w każdej sytuacji.

Video

W celu glądania video pobierz i zainstaluj plugin flash.

KOMENTARZE

Dziękujemy. Twój komentarz został dodany i oczekuje na akceptację moderatora.
Liczba komentarzy: 1616Dodaj nowy wątek
2008-11-11 14:12
najlepszy
dodał: madzia7742 Odpowiedz
Artur jesteś najlepsz w programie jak oni śpiewają uważam że to właśnie ty powinieneś wygrać ten program kibicuje ci z calych moich sił gdy czekam na ogłoszenie wyników głosowania i trzymam za ciebie kciuki jesteś naj naj naj naj naj naj
2008-11-11 10:50
Prawda
dodał: miminka16 Odpowiedz
Calineczka ma 100% rację ....nareszcie ktoś powiedział coś mądrego!!!! Artur nie daj się i tak jesteś najlepszy [!!!]
2008-11-11 10:13
Znów najlepszy
dodał: miminka16 Odpowiedz
I znów Artur pokazał klasę...czyż nie był najlepszy???? On zdecydowanie bije ich wszystkich na głowę! Jest moim faworytem od początku i do końca nim zostanie!!!! <3
2008-11-10 23:56
Jestem NA TAK
dodał: Kamilka Odpowiedz
Bardzo podobał mi się występ tego niezwykłego duetu.Gdy odsłuchałam przed chwilą ich wykonania-utwierdziłam się sie w przekonaniu na dobre. Jestem za.
2008-11-10 23:32
Mnie się podobało-bardzo
dodał: Calineczka Odpowiedz
Bardzo dobry post pod spodem - dobrze , że sie tutaj znalazł.Zgdzam się i nie roztrząsajmy sprawy.Nie mam nic do zarzucenia Arturowi i dobrze , że z p.Violettą zaśpiewał.Jego rodzinne strony powinny być dumne ,że ich mają tzn p.Violette i Artura.
2008-11-10 22:24
Pani Violetta
dodał: vdsdfg Odpowiedz
Nie zapominajmy o tym że pani Violetta Villas w sobotę bardzo źle się czuła i miała wogóle nie wystąpić z powodu problemów z żołądkiem. więc przymroźmy troszkę na to oko!!!Violetta udzieliła potem wywiadu do gazety Fakt więc na stronie efakt.pl można nawet obejrzeć filmik z wywiadu i tam wszystko zostało wyjaśnione.
2008-11-11 00:03
Odp.: Pani Violetta
dodał: Kamilka
dzięki za podpowiedż. Poraz pierwszy zajrzałam sobie na efakt.Jest tam króciutki filmik oraz dość liczne posty.Wśród nich jest dużo przyjaznych i ja też tak uważam. Wesprzyjmy ich i p.Violettę słowem i dobrą atmosferą-niech nam jeszcze zaśpiewa p.Violetta póki nie jest za późno.Od nas zależy czy jeszcze ją usłyszymy.
2008-11-11 11:29
Odp.: Pani Violetta
dodał: Makja
jakie problemy z zoladkiem?Mowila przeciez ze nie ma apetytu,i musi brac witaminy??Wiec na pewmo to zadna gypa zoladkowo-jelitowa ani skurcze zoladka uniemowliwiajace spiewanie...??
2008-11-11 13:56
Odp.: Pani Violetta
dodał: Calineczka
Makja-czy naprawdę chcesz wiedzieć wszystko czy żądna jesteś sensacji.Co za różnica jakie problemy żołądkowe - nie chcesz nie kibicuj , nie chcesz żeby p.Violetta zaśpiewała powiedz - jeśli chcesz też to powiedz , a nie wnikaj w rodzaj problemów zdrowotnych.
rozwiń
2008-11-10 21:26
Bardzo dobry występ i wybór także
dodał: Piotrek Odpowiedz
Bardzo ładny występ - taki z klasą. Gratuluję!Bardzo dobrze ,że zaprosiłeś p. Violette Villas.
2008-11-10 21:12
Sobota-8 listopad
dodał: Ultraziemniak Odpowiedz
Tak się tutaj wypowiadacie, że Artur źle zrobił zapraszając panią Violette do programu itd, itp... Jednak zauważcie, że ta kobieta nie ma za co żyć! Sądze, że zaproszenie jej do programu było szansą zarobienia pieniędzy, rozrleklamowaniem płyty i możliwością przypomnienia o sobie w jak najlepszej postaci. Osoby obdarzonej niezwykłym głosem! Wpradzie Villas zapomniała tekstu i się tam mieszała pare razy, ale Artur zaśpiewał to GE-NI-JA-LNIE! Cud, miód i orzeszki! Gratulacje! Piękniejsze od tego było tylko zaśpiewanie 'Na zawsze i na wieczność', zresztą się poryczałam, bo myślałam, że zrezygnuje jak Fraszyńska...Piękne! A właściwie piękne występy Artura.
2008-11-10 19:26
Artur i Karolina - dla Was wielkie brawa
dodał: Laura Odpowiedz
Sokole - pozwolisz ,ze zwróce sie tutaj do Ciebie gdyż Twoja wypowiedź na stronie Ł.Dziemidoka ma znaczenie rowniez tutaj. To co mnie zaniepokoiło w JOŚ to nieuczciwość i jawne faworyzowanie Łukasza kompltetnego beztalencia. Z jednej strony Łukasz przeciągany do następnego odinka "CIĄGNIKIEM" , dalej Ania Mucha co to ani słuchu ani głosu-no powiedzmy uroda owszem i JEJ 6 DLA "JAJ" , po drugiej stronie skromna Kasia , która WYLECIAŁA bo ŁUKASZ musiał zostać i ci wszyscy zdolni , skromni z możliwosciami i pracowici.Pomijam Olę !!! Pisałeś o antymotywacji-zgadzam się i tylko czekałam kiedy Artur lub Karolina powiedzą -dziękuję za udział. Gdy Artur zachorował byłam pewna ,że to właśnie to. Dlatego też bardzo się cieszę ,że Łukasz odpadł.Nie polubię go już nigdy , nie polubię równiez Oli , a i całe JURY u mnie powinno się ZASTANOWIĆ , bo nie są ani dowcipni , ani profesjonalni , ani sprawiedliwi.Zachowują się jak PAJECE-tylko każdy 4 juror starał się oceniać rzetelnie.Widac było ich zmieszanie gdy Łukasz czy Ania dostawali 6. Program jest rozrywkowy-owszem , ale niech JURY nie traktuje widzów oraz ambitnych , dobrych aktorow jak durniów. Panie Arturze-swym sobotnim występem uratował Pan dobre imię JOŚ i to Panu JOŚ powinien podziękować. Ja dziękuję za to ,ze Pan wytrwał.Dziękuję rownież Karolinie.
2008-11-11 23:07
Odp.: Artur i Karolina - dla Was wielkie brawa
dodał: sokol
Zgadzam się i również dziękuję za poparcie. Czasem trzeba zastanowić się, co ma na celu ten program. Moim zdaniem śpiewanie i eliminowane powinny być osoby o niskim poziomie woklanym, a nie przypychane do kolejnych odcinków kosztem bardziej utalentowanych kolegów. A jury? Pff, to w tym programie jest jakieś jury?
rozwiń
2008-11-10 19:09
Artur i Wioletta Willas
dodał: asienka18 Odpowiedz
Bardzo gratuluje tego występu. Naprawdę wzruszyłam się. Ja też pochodzę z okolic Kłodzka. pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki
Strona « 1 ...  65 66 67 68 69 70 71 ...  111 »